Bizi Tanıyın

35 yıllık bir tecrübenin eseridir Efes Optik!

Efes Optik'in kurucusu olan Ahmet Büyük, gözlük sektörüne ilk adımlarını 1980 yılında bir gözlük atölyesinde atmıştır. Burada gözlükçülük hakkında bilgilerini geliştirdikten sonra  Efes Optik'in ilk mağazasını 1992 yılında İzmir'in Urla semtinde açmıştır. 

Kurulduğu günden itibaren uzman kadrosunu genişleten Efes Optik; kaliteli hizmet anlayışı ile gözlük konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor ve gözlük kullanıcısının ihtiyaçlarını titizlikle tespit ediyor. Efes Optik, çok çeşitli gözlük çerçevesi, güneş gözlüğü ve cam çeşitleri ile müşterilerine faydalı olmayı ilke edinmiştir. Bilgisayar kullanan, göz rahatsızlıkları ve migreni olan veya güneş gözlüğü, lens ihtiyaçları olan siz değerli müşterilerimize ilk günkü heyecanımızla hizmet vermekteyiz.

Değişmez prensiplerimiz; teknolojiye ayak uyduran dinamik kalite sistemi, doğru hizmet, satış sonrası destek ve zamanında teslim.

Dünya modasından belirlediğimiz çok çeşitli modellerimizden kendi zevkinize uygun, yüzünüze yakışan gözlükleri Efes Optik'te bulabileceksiniz.

Unutmayın, göz önünde olmak bir tercih meselesidir.